Topluluğumuza hoş geldiniz
Türkiyenin yeni nesil platformuna katılmanız sadece 30 saniyeninizi alır.
Üye ol

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? Dizisi ve Yeni Fragman

Melisa Sözen ve Eylül Tumbar'ın başrollerini paylaştığı, Perihan Mağden'in aynı isimli romanından uyarlanan "Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?" dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. 24 Mart 2023 tarihinde Netflix'te yayınlanacak olan dizi, heyecan verici bir hikaye ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Konu

Hikaye

Dizide, uzun süredir kaçak bir hayat yaşayan anne ve genç yaştaki kızın hikayesi anlatılıyor. Sürekli yer değiştiren anne ve kız, lüks otellerde konaklamaktadır. Ancak, lüks otellerin yerini köhne pansiyonlar alırken, yaşadıkları gerçeğin bir peri masalı olmadığı ortaya çıkar. Arkalarında bıraktıkları cesetlerin ortaya çıkmasıyla, annenin aslında av değil, avcı olabileceği anlaşılır.

Oyuncu Kadrosu

Melisa Sözen ve Eylül Tumbar'ın başrollerde yer aldığı dizide, Musa Uzunlar, Birand Tunca, Başak Daşman, Hakan Emre Ünal, Kubilay Tunçer, Buçe Buse Kahraman ve Denizhan Akbaba gibi yetenekli oyuncular da rol alıyor.

Yönetmen ve Senarist

Yönetmenler

Umut Aral ve Gökçen Usta, dizinin yönetmenliğini paylaşıyor. İkili, daha önce de birçok başarılı projede birlikte çalışarak deneyimlerini bir araya getirmiştir.

Senarist

Ertan Kurtalan, Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? dizisinin senaryosunu kaleme alan isimdir. Kurtalan, özgün ve etkileyici senaryolarıyla tanınan başarılı bir senaristtir.

Romanın Uyarlanması

Perihan Mağden'in aynı isimli romanından uyarlanan dizi, kitabın hayranları ve yeni izleyiciler için heyecan verici bir deneyim sunuyor. Romanın başarılı bir şekilde ekrana taşınması, yapımcılar ve yaratıcı ekip için önemli bir hedef olarak görülüyor.

Yayın Platformu

Netflix, Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? dizisini yayınlayacak olan platformdur. 24 Mart 2023 tarihinde başlayacak olan dizi, dünya çapında birçok izleyiciye ulaşacak ve Türk dizilerinin başarısını bir kez daha gözler önüne serecek.

Fragman

Yayınlanan yeni fragman, izleyicilere dizinin heyecan verici ve gizemli atmosferini sunuyor. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? dizisi, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve başarılı yönetmenlerle beklentilerin yüksek olduğu bir yapım olarak öne çıkıyor. Dizinin yayınlanmasıyla birlikte, izleyicilerin tepkileri ve eleştirileri de merakla bekleniyor.


Yazar hakkında
Gamze
Blog yazarı - Ev hanımı - Meraklı - Agresif

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak fikrinizi belirtebilirsiniz.

Çevrimiçi Yöneticiler

Online istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
127,108
Çevrimiçi ziyaretçiler
234,228
Toplam
361,336

Makale bilgisi

Yazar
Gamzeeeee
Görüntüleme
2828
Son Güncelleme

Bu makaleyi paylaş

 • Blogta Neler Oluyor
 • Forumda Neler Oluyor
 • Sitede Neler Oluyor

Forum istatistikleri

Konular
925,487
Mesajlar
1,625,628
Üyeler
683,524
Son üye
Miracle Demon - 3rd Strike

Blog istatistikleri

Kategoriler
76
Makaleler
766,290
Seriler
142
Görüntüleme
1,923,281
Yorumlar
587,211
Değerlendirmeler
120,147
İncelemeler
30,128

Reklamverenlerimiz

 1. Tired Tapir
  İçerik Üreticisi
 2. turgutmedya
  Acemi Üye
 3. The Burrak
  İçerik Uzmanı
 4. sadas12
  Acemi Üye
 5. WMloji
  CreabyGA