Gerçek bir hikayeden uyarlanan Love & Death serisinden yeni bir fragman yayınlandı. Başrollerini Elizabeth Olsen ve Jesse Plemons'ın paylaştığı HBO Max dizisi, 27 Nisan'da yayınlanacak.


Candy Montgomery isimli bir ev hanımının gerçek hikayesinden uyarlanan Love & Death serisinden yeni bir fragman yayınlandı. David E. Kelley tarafından yazılan ve Lesli Linka Glatter tarafından yönetilen dizi, katile dönüşen bir ev hanımını konu alıyor.

Love & Death, normal bir hayat süren ve Allan Gore'un evlilik dışı ilişkisi olan Betty Gore'u öldürerek hayatını kaçınılmaz bir noktaya getiren Candy Montgomery'nin hikayesini anlatıyor. Candy Montgomery'yi canlandıran Elizabeth Olsen, karakteriyle ilgili Variety dergisine yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı:

“Drama, karanlık ton yerine mümkün olduğunca mizahi tarafta kalıyor. Benim için eğlenceli olan kısım, bir kişinin karar verirken neden karar verdiğini anlamak. Görünüşe göre benim rolüm sadece savunmak, savunmak ve savunmak, bu yüzden onu seviyorum."
Love & Death'in kadrosunda Lily Rabe, Jesse Plemons, Patrick Fugit, Keir Gilchrist, Elizabeth Marvel, Krysten Ritter, Tom Pelphrey ve Beth Broderick yer alıyor.

27 Nisan'da HBO Max ile yayınlanacak olan Love & Death'in fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.