Film Haberleri Titanik, yeniden tüm zamanların en çok izlenen yabancı filmi!

Topluluğumuza hoş geldiniz
Türkiyenin yeni nesil platformuna katılmanız sadece 30 saniyeninizi alır.
Üye ol
Box Office Türkiye: Titanik, yeniden tüm zamanların en çok izlenen yabancı filmi!

6 Şubat'ta dokuz saat arayla gerçekleşen depremler sonrasında başlayan kurtarma çalışmaları ve bu depremlerin ülkedeki etkisi devam ederken, birçok filmin vizyona tarihi ertelenmişti. Toplamda yaklaşık 261 bin seyirci hafta sonunda sinemaya giderken, 25. yıl dönümünün vesilesiyle bir kez daha gösterime giren Titanik (Titanic), yeni elde ettiği seyirci sayısıyla birlikte Hızlı ve Öfkeli 7'yi (Furious 7) geride bırakarak tüm zamanların en çok izlenen yabancı filmi unvanının bir kez daha sahibi oldu.


Kahramanmaraş ve çevre illerde büyük bir yıkım ve kayba yol açan depremlerin akabinde başlayan kurtarma çalışmaları sürüyor. Geçtiğimiz hafta sonu vizyonu planlanan birçok yapımın gösterim tarihi ertelenmiş, cuma günü sadece üç yeni film gösterime girmişti. Bunlardan biri olan Titanik, hafta sonunu lider olarak kapatamasa da, daha önce elinde bulundurduğu bir unvanı geri almayı başardı.

25. yıl dönümü vesilesiyle bir kez daha sinemalarda seyirciyle buluşan film, hafta sonunda 22 bin 400 seyirci tarafından izlendi ve Box Office Türkiye hafta sonu listesine beşinci sıradan giriş yaptı. Fakat Titanik'in durumunu özel kılan ise toplam seyirci sayısını 2 milyon 965 bin 523'e çıkartıp Hızlı ve Öfkeli 7'yi geçerek yeniden tüm zamanların en çok izlenen yabancı filmi olması oldu.

Titanik'in unvanı geride aldığı ve toplamda yaklaşık 261 bin seyircinin salonlardaki yerini aldığı hafta sonunda, Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa 54 bin 805 seyirciyle Box Office Türkiye liderliğini sürdürdü. Çizmeli Kedi: Son Dilek (Puss in Boots: The Last Wish), 50 bin 999 seyirciyle ikinci basamaktaki yerini korurken, Kutsal Damacana 4 filmi 44 bin 828 seyirciyle üçüncü sırada haftayı kapattı. Avatar: Suyun Yolu (Avatar: The Way of Water) filmiyse 23 bin 143 seyirci dördüncü sırada yer alan yapım oldu.
Yazar hakkında
WMloji
Okur, araştırır ve yazar.

BencahilCom konseptinin kurucusu.

Bildiğim tek şey hiç bir şey bilmediğimdir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak fikrinizi belirtebilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrimiçi üyeler
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
5
Toplam
5

Makale bilgisi

Yazar
Wmlojist
Görüntüleme
2792
Son Güncelleme

Bu makaleyi paylaş

 • Blogta Neler Oluyor
 • Forumda Neler Oluyor
 • Sitede Neler Oluyor
  Görüntülenecek öğe yok

Forum istatistikleri

Konular
24,887
Mesajlar
25,024
Görüntüleme
96,387
Üyeler
2,334
Son üye
Dangerous Donkey

Blog istatistikleri

Kategoriler
76
Makaleler
6,037
Seriler
2
Görüntüleme
22,848
Yorumlar
211
Değerlendirmeler
1207
İncelemeler
308

Reklamverenlerimiz

 1. turgutmedya
  Acemi Üye
 2. WMloji
  CreabyGA
 3. The Burrak
  İçerik Uzmanı
 4. sadas12
  Acemi Üye
 5. Tired Tapir
  İçerik Üreticisi