TuneIn Explorer ile dünya çapındaki radyoları kolayca bulun


TuneIn, kullanıcılarının 100 binden fazla radyo istasyonunu keşfetmesini kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmış yeni bir aracı kullanıma sundu. 13 Şubat tarihine denk gelen Dünya Radyo Günü şerefine, şirket TuneIn Explorer adını verdiği yeni web sayfasını açtı.

TuneIn Explorer, kullanıcıların kendileri için en uygun radyo istasyonunu bulmalarına yardımcı olmak için kullanıcıların kendi özelliklerine göre radyo istasyonlarını filtrelemesine izin veriyor. Kullanıcılar, kendi müzik tercihlerine göre arama yapabilecekleri gibi, ülkeler, şehirler veya türler arasında da arama yapabilirler.

TuneIn Explorer, kullanıcıların herhangi bir radyo istasyonunu keşfetmelerini kolaylaştırıyor.


TuneIn, dünyanın ünlü radyo istasyonlarının nerede olduğunu göstermek için etkileşimli bir harita sunuyor. Bu haritayı bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan ziyaret ederek kolayca erişebilirsiniz. Harita üzerinde, istasyonları tür ve dil bazında sınıflandırmak için kullanışlı filtreler mevcut. Birden fazla filtre uygulayarak daha spesifik sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayrıca, arama motoru özelliği ile acil durum yayın istasyonlarını da görebiliyorsunuz.

TuneIn haritasının sizin için ne gibi faydaları olabilir? Türkiye’nin farklı şehirlerinden yayın yapan yerel radyo yayınlarını dinleyebilir veya dilinizi geliştirmek amacıyla farklı ülkelerdeki radyo istasyon yayınlarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Uygulama henüz bu haritayı kullanıma sunmuş değil, ancak yakında bu haritayı kullanmak için bekleyebilirsiniz.