John Wick 4

John Wick 3'ün sonunda, High Table ile bağlantılı her suikastçi John Wick'in öldüğünü ve artık endişelenmeleri gereken bir problem olmadığını düşünüyordu. High Table üyeleri, John Wick'in artık ortadan kalktığını düşünerek rahatlamışlardı. Ancak John Wick 4 için yayınlanan en son fragman, High Table üyelerinin çok yanlış düşündüğünü gösteriyor. Fragman, John Wick'in hayatta olduğunu ve High Table'ın onu öldürmek için yeni bir plan yaptığını gösteriyor.

Fragmanda, John Wick'in High Table tarafından aranıyor olduğunu görüyoruz. High Table, John Wick'i öldürmek için kötü adamlarının gücünü kullanıyor.

John Wick 4, High Table'ın John Wick'i öldürme planının nasıl başarısız olacağını gösterecek.

Üç filmde, kendisini öldürmeleri için tutulan diğer kiralık katillerin canına okuyan Wick, Lawrence Fishburne'ün canlandırdığı Bowery King ve Ian McShane'in canlandırdığı Winston Scott ile iş birliği yapar. Bu üçlü, yüksek masayı tamamen yok etmek için bir araya gelir.

Fragmana bakıldığında, Scott'ın doğrudan John Wick veya Bowery King ile çalışıp çalışmadığı belli değil. Ancak Akira (Rina Sawayama) ve Kane (Donnie Yen) gibi kiralık katiller sürekli olarak Wick'i öldürmeye çalışırken, Winston Scott fazla kötü niyetli görünmüyor.

John Wick 4 vizyon tarihi ne zaman?


John Wick 4, 24 Mart’ta izleyicilerle buluşacak. John Wick serisinin üçüncü filminde, John Wick (Keanu Reeves) bir kez daha karanlık dünyaya dönmüştü. John Wick, dünyanın en tehlikeli adamlarından bazılarının kendisini öldürmek istediği için kaçıyordu.

John Wick 4’te, John Wick’in nihai amacı Bill Skarsgård tarafından canlandırılan Marquis de Gramont’u öldürmek olacak. John Wick, Gramont’u öldürmek için çok tehlikeli bir dünyaya girecek ve tehlikeli düşmanlarıyla mücadele edecek. John Wick, kendisini öldürmek isteyen herkesi yok etmek için kendisine özgü mükemmel yeteneklerini kullanacak.

John Wick 4, John Wick’in özgürlüğünü kazanmak için mücadele etmesini izleyicilere sunacak.